GİZLİLİK POLİTİKASI

ANGRY BOARDS markasının ve angryboardsturkey.com alan adlı web sitesinin tüm hakları, KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ firmasına ait olup ANGRY BOARDS markası Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ adına tescillidir.

KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ, angryboardsturkey.com üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, kullanıcıları ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır (yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklar haricinde).

Şirkete sunulan kişisel bilgiler KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ sorumluluğu altında, aşağıda yer alan amaçlarla bir dosyada işlenecek ve saklanacaktır:

  1. Satın alma deneyiminizin ve aramızdaki diğer bütün sözleşmelerin geliştirilmesi, uygulanması ve güçlendirmesi;
  2. Talepleriniz doğrultusunda ve rızanızla, e-posta ya da diğer benzer iletişim araçlarıyla (SMS gibi) ticari iletiler göndererek, ANGRY BOARDS marka ürünleri hakkında bilgi sunmak. Kayıtlı bir kullanıcıysanız, bu tür iletileri almak için, bu web sitesinin Üye Girişi bölümüne giriş yapıp tercihlerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayrıca News Letter bölümünden kaydınızı silebilirsiniz veya üyeliğinizi dondurabilirsiniz.

iii. Bize üçüncü tarafların kişisel bilgilerini sunmanız durumunda, onların kişisel verilerinin kullanılması hakkında bilgilendirmek ve bu bilgilerin yukarıda açıklanan amaçlar doğrultusunda sunulması için açık rızalarını almak sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Bir ürün satın almanız durumunda, sizin tarafınızdan sunulan üçüncü taraflara ait kişisel bilgiler aşağıdaki amaçlarla kullanılacaktır: (a) ilgili ürünün teslimatını yönetmek ve/veya doğru bir şekilde teslim alındığını doğrulamak ve; (b) Sizin ya da üçüncü tarafın sahip olabileceği herhangi bir soru ya da öneriye cevap vermek.

angryboardsturkey.com sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve angryboardsturkey.com’da çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için, gerektiğinde kullanıcıların IP adreslerini tespit edip kullanabilir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amaçlarıyla da kullanılabilir.

angryboardsturkey.com site dahilinde başka sitelere link verebilir. angryboardsturkey.com link vasıtasıyla erişilen tüm sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

angryboardsturkey.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. angryboardsturkey.com’un gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, angryboardsturkey.com’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, angryboardsturkey.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Alışveriş yapılırken kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler angryboardsturkey.com’dan tamamen bağımsız olarak şifrelenir ve bankanız tarafından sorgulanır. Kredi kartının ilgili banka tarafından kullanılabilirliği onaylanır ise alışverişe devam edilebilir.Angryboardsturkey.com online sistemimiz üzerinde yer alan bilgilerinize 3.kişiler ulaşamaz. Ancak üyeliğiniz sırasında sistemimiz üzerinden girdiğiniz şifrenin güvenliği müşterinin sorumluluğundadır.

KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman angryboardsturkey.com’da yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. KEREM KARŞILIKLI ŞAHIS ŞİRKETİ’nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, angryboardsturkey.com’da yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

İşbu bildirimi ve şartları kabul ettiğinizden emin olmak için bu web sitesini her kullanımınızda işbu metni gözden geçirmeniz önerilmektedir.